Mei 2024
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Juni 2024
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ons clublokaal

Marktplein, 2
1570 Galmaarden
Tel: 0474 83 79 33


 Annickarno89@gmail.com 
•••••••••• ••••••••••

Hoofdpagina

Club promo flyer

Cursussen

Wie zijn wij

Films van onze leden

Videoclips (oldies)

Wie zijn wij

Voornaam en naam

Telefoonnummer

Stuur e-mail naar

André Bosmans 054 58 82 21 andré@videoclubgalmaarden.be
Gaston Paternoster 054 58 82 53 gaston@videoclubgalmaarden.be
Lucien Dooms 054 58 72 82 lucien@videoclubgalmaarden.be
Willy Peeters 0472 31 98 78 willy@videoclubgalmaarden.be
Luc De Ville 0477 36 88 01 luc@videoclubgalmaarden.be
Frank Begaeres

Rouwbericht

Overleden op 5 juni 2024
Dirk Durant 0497 63 13 36 dirk@videoclubgalmaarden.be
Lucien Van Den Driessche 0495 83 54 99 lucienv@videoclubgalmaarden.be
Luc Cromphout 0477 45 46 57 luc.cromphout@videoclubgalmaarden.be
Stuur e-mail naar iedereen
iedereen@videoclubgalmaarden.be
Stuur e-mail om informatie te ontvangen
info@videoclubgalmaarden.be
Website powered by: One.com                                                                            Volg ons op: Facebook