Mei 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Juni 2020
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
Ons clublokaal

La Luna Nueva

Marktplein, 2
1570 Galmaarden
Tel: 054 58 80 46


Stuur e-mail naar La Luna Nueva
laluna.galmaarden@gmail.com
•••••••••• ••••••••••

Hoofdpagina

Films van onze leden

Wie zijn wij

Wie zijn wij

Voornaam en naam Telefoonnummer Stuur e-mail naar
André Bosmans 054 58 82 21 andré@videoclubgalmaarden.be
G. Vanvaerenbergh g@videoclubgalmaarden.be
Gaston Paternoster gaston@videoclubgalmaarden.be
Lucien Dooms 054 58 72 82 lucien@videoclubgalmaarden.be
Willy Peeters 0472 31 98 78 willy@videoclubgalmaarden.be
Luc De Ville 0477 36 88 01 luc@videoclubgalmaarden.be
Frank Begaeres 0496 98 09 23 frank@videoclubgalmaarden.be
Dirk Durant 0497 63 13 36 dirk@videoclubgalmaarden.be
Lucien Van Den Driessche 0495 83 54 99 lucienv@videoclubgalmaarden.be

Stuur e-mail naar iedereen
iedereen@videoclubgalmaarden.be
Stuur e-mail om informatie te ontvangen
info@videoclubgalmaarden.be

 Website powered by: One.com 

 Volg ons op:
Facebook